Paroles de la chanson Parajsa ime 2 Billionaire par Alban Skenderaj

Chanson manquante pour "Alban Skenderaj" ? Proposer les paroles
Proposer une correction des paroles de "Parajsa ime 2 Billionaire"

Paroles de la chanson Parajsa ime 2 Billionaire par Alban Skenderaj

[Alban]
Pa Rolex, pa Porsche
Pa Moet, pa Prive
A thua nuk jam normal?
Nuk jam i forte e sheh?
As nuk dua ta fsheh
Madje shume emocional

Por ty nuk te godet aparenca
Se lumturine e gjen tek esenca
Dhe rritet dalengadale konfidenca
Kur me thua e jotja jam per sempre

Aaaaa me ty jam bilioner
Me ty jam bilioner ma baby
Aaaaa parajsa ime je, parajsa ime je PER SEMPRE( 2x)

[Elgit]
Pasa pasa luhet loja
Golin e bejme ne
Bingo dita, Bongo nata
Sa nuk ke idene
La Vida Loca ne na ndjek permas
Nuk kena pasuri por kena klas

Yeyy , Besa nuk o klishe
Nuk jena demode
Detin ja ku e ke
Baila ti baila
Pa lejla pa Coupe
Pa shishe Chardonnay
Leviz per mu baby
Baila ti baila

Yummy, yummy, yummy je
Me mire ti se sa Courmet
Per ndjenjat e mia ti je bank
Yummy, yummy, yummy je
Po do shpirti me u shpreh
Eja pasuroje dhe pak

[Alban & Elgit]
Aaaaa me ty jam bilioner
Me ty jam bilioner ma baby
Aaaaa parajsa ime je, parajsa ime je PER SEMPRE( 2x)
Elgiti:
Oooo ooooo Pasa pasa luhet loja
Golin e bejme nee
Oooo ooooo Bingo dita, Bongo nata
Sa nuk ke idene
Oooo ooooo Tiki taka luhet loja
Kupen e ngreme ne
Oooo ooo Bingo dita Bongo nata
PER SEMPRE

Aaaaa me ty jam bilioner
Me ty jam bilioner ma baby
Aaaaa parajsa ime je, parajsa ime je PER SEMPRE

Aaaaa me ty jam bilioner
Me ty jam bilioner ma baby
Aaaaa parajsa ime je, parajsa ime je PER SEMPRE

Paroles.net dispose d’un accord de licence de paroles de chansons avec la Société des Editeurs et Auteurs de Musique (SEAM)

Sélection des chansons du moment

Les plus grands succès de Alban Skenderaj