Paroles de la chanson Kerkun par Mozzik

Chanson manquante pour "Mozzik" ? Proposer les paroles
Proposer une correction des paroles de "Kerkun"

Paroles de la chanson Kerkun par Mozzik

[Mozzik]
Mmh, yeah

[ Mozzik]
Okej dalim, ama ksaj here premtimet i mbajna
T'mirën dhe t'keqen bashkë i ndajna
Mërzin dhe gzimin bashkë e hajna
E njoni-tjetrin sa më afër e mbajna

[Mozzik]
Si ti s'kam parë kërkun, kun, kun, kun, kun, kun, kun, kërkun
E si unë s'ka kërkun, kun, kun, kun, kun, kun, kun, kun, kërkun
Oh s'ka kërkun, kun, kun, kun, kun, kun, kun, kërkun
E s'ka kërkun, kun, kun, kun, kun, kun, kun, kërkun

[Mozzik]
Jam lazdru shumë herë unë e di
E tani në intervist e ti si n'polici
Ti m'pytshe kush o kjo unë jo valla s'di
Ama besom kto tripa kalon cdo i ri
Po rrina pi diri e tiriri
Kur t'djeg ty djelli unë bona vaj ulliri
Veç ti ma njeh truni e shpirtin mas miri
Nëse s'të kom unë ty boj harakiri
T'boj nervoz me t'kap veç me t'ni tu m'sha
Le t'na nin edhe kojshit se jena tu u përla
Baby, bam, bam, bam, booty, bam
Me t'përshku fjalë nuk gjej e s'kam

[Mozzik & Kida]
Si ti s'ka, jam mundu me gjet po s'ka
E s'dyshoj unë n'ty kurrë ma
Unë vi me t'marr veç kallxom ti n'sa, n'sa, n'sa
Okej dalim, ama ksaj here premtimet i mbajna
T'mirën e t'keqen bashkë e ndajna
Mërzin dhe gzimin bashkë e hajna
E njoni-tjetrin sa më afër e mbajna

[Kida & Mozzik]
Si ti s'kam parë kërkun, kun, kun, kun, kun, kun, kun, kërkun
E si unë s'ka kërkun, kun, kun, kun, kun, kun, kun, kun, kërkun
Oh s'ka kërkun, kun, kun, kun, kun, kun, kun, kërkun
E s'ka kërkun, kun, kun, kun, kun, kun, kun, kërkun

[Kida & Kida & Mozzik]
Kaniher besoj shumë, kaniher s'besoj hic
Po s'ja vlen për naj bitch me mu mos e prish
S'boj tattoo unë t'mbaj nën mish
Sa m'ki mu unë t'kom 5 fish
Kaniher kur po t'nxo, kush o' kjo e ajo?
E kur po ma kthen "Valla nuk e njoh"
Unë ta fali veç mos ma merr për dobësi
Se tani bona keq e ta mshoj vi
Sakrificë për dashni ja vlen
Me fal kaniher ja vlen
Veç me tepru s'ja vlen
Se tani ma nuk ëm gjen

[Kida & Mozzik]
Qyteti shumë i madh e ti dole
Zemrën ti ma more
E gzove e idhnove
Po s'ka lidhje veç dalim me fore
Okej dalim, ama ksaj here premtimet i mbajna
T'mirën dhe t'keqen bashkë i ndajna
Mërzin dhe gzimin bashkë e hajna
E njoni-tjetrin sa më afër e mbajna

[Mozzik & Kida]
Si ti s'kam parë kërkun, kun, kun, kun, kun, kun, kun, kërkun
E si unë s'ka kërkun, kun, kun, kun, kun, kun, kun, kun, kërkun
Si ti s'kam pa kërkun, kun, kun, kun, kun, kun, kun, kërkun
E si unë s'ka kërkun, kun, kun, kun, kun, kun, kun, kërkun

Paroles.net dispose d’un accord de licence de paroles de chansons avec la Société des Editeurs et Auteurs de Musique (SEAM)

Les plus grands succès de Mozzik