Paroles de la chanson Zhytem (Je t'aime) par Ghetto Geasy

Chanson manquante pour "Ghetto Geasy" ? Proposer les paroles
Proposer une correction des paroles de "Zhytem (Je t'aime)"

Paroles de la chanson Zhytem (Je t'aime) par Ghetto Geasy

Thujëm mu "Je t'aime"
Thujëm mu "Je t'aime", my baby
Thujëm mu "Je t'aime"

Thujëm mu "Je t'aime", my baby
Unë të du, t'them "Je t'aime"
Thujëm mu "Je t'aime", my baby
Unë të du, t'them "Je t'aime"
Thujëm mu "Je t'aime", my baby

[Ghetto geasy]
Se pa mu kërkun nuk je-je (je-je)
Se veç për mu ti je-je (je-je)
Veç mu m'ngatrru ti je-je (je-je)
Për me shkatrru ti je-je
Sa njerzi mu nuk ëm njeh je-je, shumë mirë e di ti kush je-je
Se pa mu vari karin je
Baby, ty veç i madhin yeah-yeah-yeah
Aj-aj, mami, a po vjen me mu?
Thujëm du, hajde, hajde, thujëm du
Aj-aj, mami, a po vjen me mu?
Thujëm du, thujëm du

Thujëm mu "Je t'aime"
Thujëm mu "Je t'aime", my baby
Thujëm mu "Je t'aime"
Thujëm mu "Je t'aime", my baby
Unë të du, t'them "Je t'aime"
Thujëm mu "Je t'aime", my baby
Unë të du, t'them "Je t'aime"
Thujëm mu "Je t'aime", my baby

[Majk]
S'ka lidhje sham a përlam, e kujt o fajin na nuk ndam
N'fund t'fundit unë ty nuk kam nga t'çoj
Me ty çona, me ty bi
Me ty haj e me ty pi
Lem t'japi veç pak dashni e t'ledhatoj, ehi
Se ta fala zemrën, babe
Po mos harro që muna me t'harru dhe shpejt
E nëse don me m'pas ti afër teje
Nema nji dashni ose dashni ti leje

Je t'aime, je t'aime
Je t'aime, je t'aime
O do të t'thom të dua
Je t'aime, je t'aime
Je t'aime, je t'aime
Jom bo për ty, je bo për mua
Mua, mua, je t'aime, je t'aime, unë të dua
Dua, dua, lëm paça pi dashni

Thujëm mu "Je t'aime"
Thujëm mu "Je t'aime", my baby
Thujëm mu "Je t'aime"
Thujëm mu "Je t'aime", my baby
Unë të du, t'them "Je t'aime"
Thujëm mu "Je t'aime", my baby
Unë të du, t'them "Je t'aime"
Thujëm mu "Je t'aime", my baby

Paroles.net dispose d’un accord de licence de paroles de chansons avec la Société des Editeurs et Auteurs de Musique (SEAM)

Sélection des chansons du moment