Paroles de la chanson Boss Man par Noizy

Chanson manquante pour "Noizy" ? Proposer les paroles
Proposer une correction des paroles de "Boss Man"

Paroles de la chanson Boss Man par Noizy

[Lil Koli]
Bossman, bossman, spend money like a bossman
Trap money like a bossman
On the roads moving bossy
Bossman, bossman, and all my jigga mthirrin bossy
And all this money got me bossy
Like a bossman, bossman
[Noizy]
Kur I bona 10 mije thash me veti oh God
Bona 100 mije thash me veti can't stop
Tash kam xan milliona dhe spo di ca me bo
E kam nje ferrari a ta blej edhe njo
Kam shpin on the hill, running the hill
5 copa mren nmuj, thats a deal, business foli
Tavolina ballin bossat hin mren bossat krejt mnjohin

Nje anije ne mendje ose nje yacht
Nje avion private qe ka nje shtrat
Dhe stjuardesen e du pa makeup
Ma dredhi barin se cunat jan bo tap
Skam leje po kam 7 kerre
Smduhet patenta se kom tash shofer
Vec I thom shoku si je a fjete
Na co diku ku eshte qet edhe terr

[Lil Koli]
Bossman, bossman, spend money like a bossman
Trap money like a bossman
On the roads moving bossy
Bossman, bossman, and all my jigga mthirrin bossy
And all this money got me bossy
Like a bossman, bossman

[Noizy]

A ju kujtohet kur u thoja, mbaji mend ata
E tash ku jena na kqyri ku ka mbet ata
Ma fund ja dola dhe hala po du dhe ma
I kom 100 hita a ta boj edhe njo
Busy busy dit e nat busy busy
Telefoni mos mthirr busy busy
Don takim nuk kam koh busy busy
Luj qoke me krejt zini zini
Bossman here, bossman there
Ay shok jam boss anywhere
Sta pritojm ta sjellim any day
Thu dicka dhe ngelesh validate

[Lil Koli]
Bossman, bossman, spend money like a bossman
Trap money like a bossman
On the roads moving bossy
Bossman, bossman, and all my jigga mthirrin bossy

And all this money got me bossy
Like a bossman, bossman

Paroles.net dispose d’un accord de licence de paroles de chansons avec la Société des Editeurs et Auteurs de Musique (SEAM)

Sélection des chansons du moment