Paroles de la chanson Bonjour Madame par Mozzik

Chanson manquante pour "Mozzik" ? Proposer les paroles
Proposer une correction des paroles de "Bonjour Madame"

Paroles de la chanson Bonjour Madame par Mozzik

(Pllumb on the beat, you know)
(Rzon, hit em up)
(Rvchet, so we move and got rvched)

[Mozzik]
Sexy, nasty
Stylish, vozit Bentley
Pretty girl, veshun Fendi
E kisha honger sikur candy

[Mozzik]
Bonjour, madame!
Comment tu t'appelles? I say bonjour madame, ah-ah-ah-ah
Was geht, Madame?
Wie war dein Name, Name nochmal? Ah-ah-ah-ah
Ku je, madame?
Format e trupit i ki shume zjarr, ah-ah-ah-ah
Ku je, madame?
Format e trupit s'i ki normal, ah-ah-ah-ah (Zikki, Zikki, baby)

[Mozzik]
Ke-kejt dhomen e ka mush me Channel-i
I pelqen asaj Kylie Jennеr
I ka bo vet ,s'ja ka ble frajeri
(Sytе e saj ëm kan kap si skaneri)
E çoj n'Turki ajo m'thirr "Abi abi"
Ajo n'Kosove mu ëm thirr "Babi, babi"
E ajo n'Shqipni mu ëm thirr "Lali, lali"
E ajo n'Gjermani mu ëm thirr "Schatzi, Schatzi"
Ta qova lokacionin o pllum
Dije ta prishi unë gjumin nese t'nxo unë n'gjumë, like
E mos t'foli ma shume
Vec ??? vec te dy, like boom-boom-boom, like

[Mozzik & Noizy]
Bonjour, madame!
Comment tu t'appelles? I say bonjour madame, ah-ah-ah-ah
Was geht, Madame?
Wie war dein Name, Name nochmal? Ah-ah-ah-ah
Ku je, madame?
Format e trupit i ki shume zjarr, ah-ah-ah-ah
Ku je, madame?
Format e trupit s'i ki normal (Ey), ah-ah-ah-ah (Noizy, yo)

[Noizy]
S'ta di emrin po ti ma din temin (Ey)
Hajde ulu shorty, ti e din venin (Hahah)
Sa mire po dukesh baby ti e din renin (Wouh)
Shkoj thellë zemër si ma ki qejfin
Bossy, si Franceze, Londineze
Bonjour, salute, hmm, komplimente
Syt si Tailandeze, trupi si prej Jamaice
Çanten Dior dhe n'dorë e ka Rolex-in (Bling, bling)
I love a rich bitch, come and fuck a rich kid
Made a million last month just on business
Përtoj me fol shumë se kom qejf aksione
A ke bo seks nanjehere private avione?
Zemër, zemër hajde luj per mu pak (Aah)
S'du me dit ça folin hajde luj per mu tash (Mhmm)
Nuk je normale, jo kam mbet krejt pa fjal (Ey)
Roundi tretë dhe nuk din me u ndal (Haa)

[ Mozzik]
Bonjour, madame!
Comment tu t'appelles? I say bonjour madame, ah-ah-ah-ah
Was geht, Madame?
Wie war dein Name, Name nochmal? Ah-ah-ah-ah
Ku je, madame?
Format e trupit i ki shume zjarr, ah-ah-ah-ah
Ku je, madame?
Format e trupit s'i ki normal, ah-ah-ah-ah

[Mozzik]
Bonjour, madame!
Comment tu t'appelles? I say bonjour madame, ah-ah-ah-ah
Was geht, Madame?
Wie war dein Name, Name nochmal? Ah-ah-ah-ah
Ku je, madame?
Format e trupit i ki shume zjarr, ah-ah-ah-ah
Ku je, madame?
Format e trupit s'i ki normal, ah-ah-ah-ah

(We don't pay for nothing Rvchet)

Paroles.net dispose d’un accord de licence de paroles de chansons avec la Société des Editeurs et Auteurs de Musique (SEAM)

Les plus grands succès de Mozzik